DIAKONIE

W ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania kandydaci zaangażowani są w diakonie (formy wolontariatu na rzecz pomocy w parafii).  Każdy kandydat przynależy przynajmniej do 2 diakonii.

Poniżej zamieszczono skład osobowy poszczególnych diakonii oraz terminy spotkań (tam gdzie już są znane).

DIAKONIA MUZYCZNA:

(spotkania: wtorek 16.00, sobota 12.00)

  1. Hanna Czyżak
  2. Marcel Sopuch
  3. Kamil Kiciński
  4. Wiktoria Kicińska
  5. Julia Kwarcińska
  6. Michał Wołącewicz
  7. Oliwier Kowalczyk
  8. Kacper Kowalczyk
  9. Filip Zieliński
  10. Sandra Banachowska

 

DIAKONIA LITURGICZNA:

(spotkanie: środa 19.00)

  1. Alicja Ferkaluk
  2. Łukasz Rymkiewicz
  3. Amelia Michalska
  4. Fabian Sołtysiak
  5. Bartosz Rzecki
  6. Julia Dudzik
  7. Michał Wołącewicz
  8. Kornelia Ratajczak
  9. Emilia Kowalska

 

DIAKONIA PANTOMIMY/TEATRALNA:

(?)

  1. Filip Zaucha
  2. Bartosz Wójcik

 

DIAKONIA FOTOGRAFICZNO-FILMOWA:

(spotkanie: sobota 14.00)

  1. Oliwier Kowalczyk
  2. Marcel Sopuch
  3. Nikola Zawada
  4. Aleks Dziechciarz
  5. Błażej Kalinowski
  6. Artur Kowalewski
  7. Jakub Hostyński
  8. Oliwier Bochuta
  9. Adam Grzegorczyk
  10. Wiktoria Węgrzyn
  11. Klaudia Kazubek

 

DIAKONIA TECHNICZNO-PLASTYCZNA:

(spotkanie: sobota)

  1. Filip Zieliński
  2. Wiktoria Kicińska
  3. Filip Zaucha
  4. Hanna Czyżak
  5. Kamil Kiciński
  6. Kornelia Ratajczak
  7. Emilia Kowalska

 

DIAKONIA POMOCY STARSZYM:

(?)

  1. Oliwier Bochuta
  2. Aleks Dziechciarz
  3. Łukasz Rymkiewicz
  4. Amelia Michalska
  5. Bartosz Wójcik
  6. Bartosz Rzecki
  7. Julia Dudzik

 

DIAKONIA OPIEKI NAD DZIEĆMI:

(?)

  1. Błażej Kalinowski
  2. Artur Kowalewski

DIAKONIA PORZĄDKOWA:

(spotkanie: sobota 18 maja – godz.  10.00)

  1. Fabian Sołtysiak
  2. Nikola Zawada
  3. Aleksandra Tarazewicz
  4. Jakub Hostyński
  5. Alicja Ferkaluk
  6. Julia Kwarcińska
  7. Adam Grzegorczyk
  8. Karolina Wójcik
  9. Kacper Kowalczyk
  10. Wiktoria Węgrzyn
  11. Klaudia Kazubek
  12. Bartosz Bezdyk

 

DIAKONIA POMOCY W SZPITALU:

(spotkania: według ustalonego harmonogramu)

  1. Karolina Wójcik
  2. Aleksandra Tarazewicz

Comments are closed.